Příměstský letní tábor Speak & Do pro děti od 3 do 12 let

Speak & Do Pismeno A
Chcete, aby si vaše ratolest přes léto přirozenou cestou procvičovala či získávala nové znalosti angličtiny a přitom zažila spoustu zábavy a dobrodružství? Nestihli jste se přihlásit na náš příměšťák (Summer Camp)? Nevadí! ;-) Pro velký počet zájemců nabízíme další dva termíny letního dobrodružství v angličtině se Speak & Do: kratší verze našeho tábora - náš Letní klub (Summer Club)! Termíny jsou: 29.července - 2.srpna. a 5. - 9.srpna 2024. Lze se hlásit i na jednotlivé dny. Tak neváhejte a přidejte se! :-)

SPEAK & DO Summer CLUB 2024 - Přihláška


Kdy: 12.-16.8. 2024

Kde: KC Kampa, U Sovových mlýnů 3, 118 00 Malá Strana

Pro koho: děti ve věku 3 – 11 let

Časy: Po-Pá / 9:00 – 17:00 (plus večer s táborákem a přespání na táboře)

Co: Příměstský tábor plný angličtiny, legrace a pohybu


Na letním táboře Speak & Do se vaše děti rozhodně nudit nebudou. Společně si budeme hrát, vyrábět, a divočit, a to všechno anglicky. Vycházíme z metody „language immersion“, neboli přirozeného ponoření se do jazyka. Děti si tak po chvíli ani nevšimnou, že při vší té legraci se mluví anglicky. Jelikož stavíme na zážitkové pedagogice, nezáleží na tom, zda děti už s angličtinou mají nějaké zkušenosti či nikoliv.


Co na vaše děti čeká?

 • Celotýdenní táborová hra,
 • společný večer a noc s táborákem a kytarou,
 • aktivity inspirované pedagogikou Marie Montessori a Hejného matematikou,
 • spousta pohybu a pobytu venku,
 • zapálení lektoři - zkušení rodilí mluvčí z Velké Británie a USA,
 • angličtina spontánně a zážitkově, zábavně a všemi smysly, takže i děti, které se s angličtinou zatím nesetkaly, ve víru dění možná ani nepostřehnou, že mluvíme jinak.

Cena klienti: 6 900,- Kč [ostatní 7 400,- Kč]

Sourozenecká sleva 7%


V ceně je zahrnuto:

 • zkušení, (nejen) námi vyškolení lektoři (max. 5 dětí na lektora)
 • bohatý program v angličtině od začátku do konce, včetně výletů a výprav
 • táborák včetně speciálního občerstvení a opékání marshmallows a možnost přespání na táboře
 • celodenní strava, tj. 2x svačina a teplý oběd (vyjma celodenního výletu s balíčkem); pitný režim
 • veškerý výukový materiál a pomůcky
 • vstupné

SPEAK & DO Summer CLUB 2024 - Přihláška


Vyplněním a odesláním přihlášky se ZÁVAZNĚ přihlašujete na vybraný turnus letního příměstkého tábora Speak & Do a souhlasíte s níže uvedenými storno podmínkami:

V případě zrušení účasti na letním příměstském táboře Speak & Do a nalezení náhradníka, který vyplní přihlášku a uhradí plnou cenu tábora, Vám nebudou účtovány žádné storno poplatky a celková uhrazená částka se Vám vrátí zpět v plné výši.

V případě zrušení účasti na letním příměstském táboře Speak & Do z vážných zdravotních důvodů a na základě doložení lékařské zprávy, je možné vrátit poměrnou část z uhrazené celkové ceny, maximálně však do výše 50% z celkové ceny. V případě nalezení náhradníka, který vyplní přihlášku a uhradí plnou cenu tábora, Vám nebudou účtovány žádné storno poplatky a celková uhrazená částka se Vám vrátí zpět v plné výši.

V případě předčasného ukončení či přerušení účasti dítěte na letním příměstském táboře Speak & Do bez zavinění na straně organizátorů tábora, nevzniká organizátorům tábora žádná povinnost vrátit zpět zaplacenou cenu ani její poměrnou část.


Případné dotazy zasílejte na info@speakanddo.cz, nebo volejte na +420 776 853 699.

Summer Camp 2018 - Speak & Do