Napsali o nás

O našich Playdates v recenzi a komentařích na webu www.doublebubble.cz -> Testujeme: Playdates

Viera M.
Dakujeme za skvelu prilezitost hrat sa v anglictine a este s tak vybornou lektorkou ako je Anna! Ak budete znova v zari otvarat nove kurzy Speak & Do, radi sa o tom dozvieme. Dakujem.

Danica P.
Chtěla jsem Vám moc, moc poděkovat za úžasný rok a úžasný kroužek pro děti. I za krásnou rozlučku na závěr kurzu. Váš koncept výuky se mi moc líbí a budu vám dělat jen dobrou reklamu.

Veronika N.
Naše dcery Speak & Do milují! :) Každý čtvrtek se ptají: “Jdeme na Speak & Do? Co budeme vyrábět?” Jednou jsme nemohly přijít a byl z toho hluboký smutek… Hodiny, které vede Bára a James jsou lidsky milé, vedené s respektem k dětem, plné kreativních a stimulujících aktivit. I naše bilingvní děti si odnášejí znalost spousty nových říkanek a písniček. Zkrátka si to moc užívají. Doporučuji všem rodičům dopřát dětem tento úžasný “kroužek”.

Andrea L.
Vždy se oba se synem na Speak & Mamas velmi těšíme. Užíváme si od začátku do konce spousty zábavy, písniček, tvoření, hraní, zpívání, pohybu, procházek. Nabitý program s báječnými lektory a samozřejmě všudypřítomnou angličtinou. Můj Honzík (2,5 roku) mně překvapuje, jak si na cizí jazyk zvykl a kolik už se toho stihl naučit! Všem doporučuji navštívit a vyzkoušet.

Karin G.
... hlasím, že pokud to takto půjde dál, budete mi chodit uspávat ditě :) Malý nemohl večer usnout, neustále si prozpěvoval a brumlal. Začalo to cca hoďku od skončení lekce a až do pozdních nočních hodin jsme doma poslouchali zpěv v "angličtině" a museli odpovídat na otázky, jak se řekne anglicky to anebo tohle v míře intenzivnější než obvykle :) Pro pobavení perličky: Náš malý Vás podezírá, že taky anglicky moc dobře nerozumíte, protože Vám říkal slovíčko "blueberry" (jeho milované) a Vy jste mu vůbec nerozuměla :) Ale jinak hodnotí, že umíte trochu česky :) Vypadá to, že si lekce budeme užívat všichni :) Jinak samozřejmě velké díky za tu energii a péči, kterou na lekcích prckům věnujete Vy i Vaši lektoři, moc se mi ten koncept zamlouvá a jsem nadšená z toho, jak to malý zvládl a jak si to užil.

Jarka K.
Vaše angličtina se mi moc líbila - a pokud i když se to moc nezdálo, tak i dceři - aspoň po mě pořád dokola chce předzpívávat vaše písničky :)

Tereza H.
Speak & Do je úžasné živé dobrodružství v angličtině, které je plné tvoření, zpívání, hraní a dovádění. Syn se vždy těšil na další hodinu a sám se chce doma dozvídat víc a víc, jak se co řekne. Zpívá si naučené písničky v angličtině, beze strachu, že něco špatně vysloví. Je vždy rád, když je tam Bára, o které jednou řekl,: "je prostě taková máma", s kterou se mu po jeho nemusí stýskat za celé dvě hodiny. Během těch má možnost opravdu hodně vstřebat, zažít a užít si to. Děkujeme Speak & Do.

Vaření nebo hra s maňáskem, tak se děti v metropoli nejlépe učí angličtinu -> Deník iDNES 7.3.2016

Deník Metro 7.3.2016Denik Metro 7.3.2016

Pavla H.
Ještě jednou velké díky za dnešní dopoledne Speak & Respect a vřelé přivítání a přijetí do vaší skupiny – ohromně jsem si to užila a odjela za svou dcerkou plná energie a elánu. Občas je fajn mít šanci tyhle věci s někým probrat, slyšet sebe své myšlenky a pocity pojmenovat nahlas a slyšet o stejných/podobných zkušenostech mluvit ostatní. Bylo to pro mě velmi inspirující, obohacující a odpočinkové! Těším se, že příště už dorazím i s Elenkou ;-). Každopádně už teď se moc těším na další setkání naší skupinky. Díky.

Jitka K.
Skvělí lektoři, kteří svým neutuchajícím zápalem vtáhnou děti do hry a po celou dobu se jim plně věnují. Dcera se tam velmi těší a domů si vždy odnese nějaký zajímavý výtvor. A taky si furt prozpěvuje anglické písničky :)

Šárka H.
Vynikající a nadšený tým Speak & Do, skvělý a individuální přístup k dětem, zábavný a motivující program…;o)Speak & Do reference

Bára Š.
Během několika lekcí začaly holky zpívat anglicky, neustále se ptají, jak se co řekne... hodiny je moc baví a vždycky se na ně moc těší. Vřele doporučuji. Samotnou mě to překvapilo, jak rychle se malé děti učí...

Kristýna R.
Skvělý team, kamarádský přístup, pozitivní atmosféra ... No prostě místo, ze kterého se dětem nechce domů ;o)

Jolana M.
Hravé a tvořivé prostředí, které děti tak zaujme, že si ani neuvědomí, že se nemluví česky. Používání angličtiny jim přijde naprosto přirozené.

Tereza S.
Nadšený tým, hravé a inspirativní prostředí, nápaditý a pestrý program pro děti. Syn odchází vždycky nadšený a těší se na další týden.